W przestrzeni SATI STUDIO możesz uczestniczyć nie tylko w zajęciach grupowych,
ale także indywidualnych, całkowicie dostosowanych do Twoich potrzeb.

Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami.

Joga

Indywidualna praktyka jogi, dostosowana do Twoich potrzeb

Zapraszamy Cię na indywidualną praktykę Jogi. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie intymność i indywidualne podejście. Instruktor dobierze praktykę odpowiednią do Twoich potrzeb i możliwości, zapewniając Ci jednocześnie pełną uwagę.

Aby ustalić szczegóły (godziny, dobór nauczyciela) skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Koszt: 150zł/75 min

Medytacja

Relaks, wyciszenie i zatrzymanie w komfortowych warunkach

Zapraszamy Cię na indywidualną praktykę medytacji. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie intymność i indywidualne podejście. Skorzystaj z praktyki indywidualnej, jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z medytacją, potrzebujesz wyciszenia, relaksacji, zatrzymania umysłu. Nauczysz się metod medytacji, a praktyka zostanie dobrana specjalnie do Twoich potrzeb i możliwości.

Aby ustalić szczegóły (godziny, dobór nauczyciela) skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Koszt: 150zł/60 min

Trening mentalny / mentoring

Wsparcie i motywacja na drodze do Twoich celów

Zapraszamy Cię na indywidualne zajęcia z treningu mentalnego oraz spotkania w formie mentoringu. To praca, która z chaosu pozwoli Ci złapać odpowiedni kierunek, ruszyć w drogę i nauczyć umysł funkcjonować w taki sposób, aby był dla Ciebie wsparciem. Praca odbywa się w nurcie psychologii pozytywnej i obejmuje jednocześnie wzmacnianie kompetencji niezbędnych do budowania osobistej skuteczności (cele, motywacja, planowanie, organizowanie, zarządzanie czasem), zasobów mentalnych oraz relacji ze sobą.
Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Koszt: 180zł/60 min

Terapia kamertonami

Powrót do równowagi dzięki magii dźwięku

„Jeśli chcesz zrozumieć Wszechświat, zacznij myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji” Nikola Tesla
Wszystko, czego doświadczamy – co czujemy, widzimy, słyszymy – jest wibrującą energią. Wszechświat jest orkiestrą, wszystko dźwięczy i jest w ruchu, łącznie z nami – istotami ludzkimi. Organy wewnętrzne, kości, wszystkie komórki w naszych ciałach mają swoją optymalną, zdrową częstotliwość.

Terapia kamertonami to nieinwazyjną, nietoksyczna metoda, która przywraca tę częstotliwość do stanu równowagi. Metoda ta regeneruje i koi układ nerwowy, balansuje pracę mózgu, oczyszcza i reguluje czakry (centra energetyczne), udrażnia meridiany (kanały energetyczne), odbudowuje kości i organy wewnętrzne, prowadzi do stanu homeostazy, czyli pełnego zdrowia.
Moc kamertonów polega na tym, że emanujący z nich dźwięk dociera wprost do rozstrojonego organu i przywraca w nim równowagę. Wibracja dźwięku działa na poziomie komórkowym, dlatego właśnie kamertony są tak skuteczne.
Zapraszamy Cię na Terapie kamertonami, które są dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb/dolegliwości. Każda sesja rozpoczyna się od Terapii oczyszczająco – regulującej, która prowadzi do wypośrodkowania, zharmonizowania energii w całym organizmie. Struktury harmoniczne przywracają właściwą energię w tkankach oraz narządach wewnętrznych, działając na ciało fizyczne i psychikę. Technika ta polega na oczyszczaniu i regulowaniu centrów energetycznych (czakr). Każdemu centrum przypisane są konkretne narządy i układy w ciele. Przywracając więc do równowagi centra energetyczne, równowagę odzyskują też narządy i układy.

Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 693 891 786.
Koszt: 180zł/sesja (60-75min)

Masaż misami tybetańskimi

Relaks i zdrowienie w wibracjach mis

Zapraszamy na cudownie relaksujący masaż, który jest przede wszystkim stanem głębokiego relaksu, chwilą zatrzymania. Jeśli odczuwasz ciągłe zmęczenie, brak chęci do działania, zmagasz się ze stresem czy bezsennością? A może po prostu chcesz się zrelaksować?
Masaż misami to terapia dla Ciebie.

Czego możesz się spodziewać po takiej sesji:
– Misy emitują wibracje wędrujące przez całe ciało, docierające do układu nerwowego. Pozwalają puścić lęki tłumione w środku. Odstresowują.
– Są bardzo pomocne w niwelowaniu problemów z koncentracją, oddechem, zmaganiem się z ciągłym zmęczeniem, bezsennością.
– Pozytywnie wpływają na usuwanie toksyn z organizmu z przestrzeni międzykomórkowych.
– Niwelują bóle pleców, karku, głowy.
Gram na instrumentach, których wibracje przenikają Twoje ciało, pozostając w nim na kolejne godziny, a nawet dni. Masaż wykonuję na ubraniu więc dla swojego komfortu ubierz się wygodnie.
Misy których używam posiadają atest jakości terapeutycznej i relaksacyjnej firmy Acama.

Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 693 891 786.
Koszt: 180zł/60 min

Konsultacje ajurwedyjskie

Holistyczne podejście do zdrowia

Ajurweda to holistyczny system uzdrawiania dążący do równowagi pomiędzy ciałem, umysłem, zmysłami i duszą.  Wiedza ta jest popularna na całym świecie ze względu na jej prostotę, uniwersalność i skuteczność. Nauka ta podchodzi do każdego człowieka indywidualnie więc pomimo jej uniwersalności zalecenia dla każdego będą zindywidualizowane. Do znalezienia konkretnych wskazówek dostosowanych do Ciebie pomocne jest skorzystanie z konsultacji ajurwedyjskiej. Po takim spotkaniu dowiesz się jaka jest Twoja natura, w której Twój organizm jest w równowadze, w jakim w tym momencie jesteś i co zrobić, aby do tej równowagi dążyć. Dostaniesz komplet zaleceń, które pozwolą Ci na spokojne wprowadzenie zmian w Twoim życiu.

Zapraszamy na konsultacje ajurwedyjskie jeśli chcesz poprawić samopoczucie, zmienić dietę, nawyki, ale nie wiesz jakie są dla Ciebie odpowiednie? Podpowiem Ci co zmienić, aby poczuć się lepiej w swoim ciele.

Konsultacja ajurwedyjska nie jest konsultacją lekarską.
Przed wizytą poproszę cię o odesłanie wypełnionej ankiety najpóźniej 2 dni przed konsultacją. Jest to niezbędny element do przeprowadzenia naszego spotkania tak aby było ono dla Ciebie jak najbardziej efektywne 🙂

Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 693 891 786.
Koszt:
Pierwsza konsultacja 200zł/90 min
Kolejna konsultacja 150 zł/60 min