Rodzaje zajęć

Zajęcia Sati Studio

NAZWA OPIS DLA KOGO

Praktyka Yin Jogi kładzie nacisk na głębokie tkanki łączne takie jak powięź, więzadła i stawy.

Jest spokojna i medytacyjna.

Daje przestrzeń do zwrócenia się do wewnątrz. Pozycje utrzymywane są nieco dłużej niż w innych tradycyjnych rodzajach jogi.  Yin joga pomaga rozciągać i wydłużać rzadko używane tkanki, jednocześnie ucząc, jak oddychać i szukać komfortu w zatrzymaniu. Pozwala pozostawać dłużej ze swoimi myślami. Uznawana jest za jogę terapeutyczną, pozwala pozbyć się blokad na poziomie ciała oraz umysłu.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Dla osób początkujących jak i tych z doświadczeniem, które chcą zadbać również o psychiczne aspekty dobrostanu. Praktyka prowadzona w spokojnym tempie.

Dla osób początkujących jak i tych z doświadczeniem, które chcą zadbać również o psychiczne aspekty dobrostanu. Praktyka prowadzona w spokojnym tempie.

Vinyasa Joga bazuje na praktyce Hatha Jogi, często nazywana jogą dynamiczną, to styl jogi, który łączy płynne przejścia między asanami z rytmem oddechu. Każdy ruch jest zsynchronizowany z wdechem lub wydechem, co tworzy harmonijny przepływ energii i intensywną medytację w ruchu.

Praktyka Vinyasa Jogi wzmacnia ciało, zwiększa elastyczność i poprawia równowagę, jednocześnie pozwalając na głębokie zanurzenie się w chwili obecnej.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz, Konrad Kostka

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

Vinyasa Joga bazuje na praktyce Hatha Jogi, często nazywana jogą dynamiczną, to styl jogi, który łączy płynne przejścia między asanami z rytmem oddechu. Każdy ruch jest zsynchronizowany z wdechem lub wydechem, co tworzy harmonijny przepływ energii i intensywną medytację w ruchu.

Praktyka Vinyasa Jogi wzmacnia ciało, zwiększa elastyczność i poprawia równowagę, jednocześnie pozwalając na głębokie zanurzenie się w chwili obecnej. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja z wiolonczelą na żywo, która redukuje stres, obniża napięcie i wprowadza nas w błogi nastrój.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

 

Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

 

Sunday Joga to relaksująca i regenerująca sesja jogi, idealna na niedzielne popołudnie. Ta praktyka prowadzona tak, aby pomóc Ci zresetować ciało i umysł, przygotowując się na nadchodzący tydzień.

Praktyka Sunday Jogi łączy łagodne asany, powolne przepływy i techniki oddechowe, które pomagają w redukcji stresu i napięcia, jednocześnie wspierając elastyczność i ogólne samopoczucie. Sesje obejmują elementy medytacji i głębokiego relaksu, pozwalając na pełne zanurzenie się w chwili obecnej i odnalezienie wewnętrznego spokoju.

Prowadzący: Karolina Mazurek

Dla kogo? Sunday Joga jest idealna dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w relaksujący i regenerujący sposób, przygotowując się na nadchodzący tydzień.

Sunday Joga jest idealna dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w relaksujący i regenerujący sposób, przygotowując się na nadchodzący tydzień.

Slow Flow Joga to łagodna praktyka jogi, która łączy płynne ruchy z głębokim oddechem. Praktyka ta koncentruje się na spokojnym i kontrolowanym przechodzeniu między asanami, pozwalając na pełne zanurzenie się w każdej pozycji oraz głębsze połączenie z własnym ciałem i umysłem.

Praktyka Slow Flow Jogi kładzie duży nacisk na dokładność ruchów i uważność, co pomaga w budowaniu siły, elastyczności i równowagi w łagodny sposób. Dzięki wolniejszemu tempu, uczestnicy mają czas na dostosowywanie każdej pozycji do swoich indywidualnych potrzeb, co czyni tę formę jogi idealną dla wszystkich poziomów zaawansowania. Sesje Slow Flow Jogi często kończą się relaksującą medytacją, która pomaga w pełnym wyciszeniu umysłu i zrelaksowaniu ciała.

Prowadzący: Asia Forreiter

Dla kogo? Slow Flow Joga jest idealna dla każdego, kto pragnie praktykować jogę w spokojnym tempie, z większym naciskiem na uważność, precyzję i głębokie połączenie z własnym ciałem.

Slow Flow Joga jest idealna dla każdego, kto pragnie praktykować jogę w spokojnym tempie, z większym naciskiem na uważność, precyzję i głębokie połączenie z własnym ciałem.

Rocket Joga to dynamiczny i energetyzujący styl jogi, który bazuje na Ashtanga Jodze. Rocket Joga została zaprojektowana tak, aby była dostępna dla wszystkich praktykujących, niezależnie od poziomu zaawansowania, oferując modyfikacje i warianty pozycji, które umożliwiają każdemu wykonanie sekwencji.

Praktyka Rocket Jogi koncentruje się na płynnych przejściach między asanami, synchronizowanych z oddechem, co pozwala na rozwijanie siły, elastyczności i wytrzymałości. Charakterystyczne dla Rocket Jogi są dynamiczne sekwencje, które zawierają zaawansowane pozycje, takie jak stania na rękach, balanse na rękach i intensywne skłony, jednak zawsze z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Rocket Joga jest przeznaczona dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktykujących, którzy chcą podnieść swoją praktykę jogi na wyższy poziom.

Rocket Joga jest przeznaczona dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktykujących, którzy chcą podnieść swoją praktykę jogi na wyższy poziom.

Pilates Basic to wersja Pilatesu dla początkujących  – systemu ćwiczeń, który koncentruje się na wzmacnianiu mięśni głębokich, poprawie postawy oraz zwiększeniu elastyczności i koordynacji ciała.

Praktyka obejmuje precyzyjne i kontrolowane ruchy, które angażują głównie mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

Dołącz do zajęć Pilates, aby poprawić swoją siłę, stabilność i ogólną sprawność fizyczną, a także cieszyć się lepszym samopoczuciem i spokojnym umysłem.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo?  Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

Pilates to system ćwiczeń, który koncentruje się na wzmacnianiu mięśni głębokich, poprawie postawy oraz zwiększeniu elastyczności i koordynacji ciała.

Praktyka obejmuje precyzyjne i kontrolowane ruchy, które angażują głównie mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

Dołącz do zajęć Pilates, aby poprawić swoją siłę, stabilność i ogólną sprawność fizyczną, a także cieszyć się lepszym samopoczuciem i spokojnym umysłem.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. To aktywność, która rozwija się wraz z doświadczeniem. Doskonała jako początek drogi do zdrowego i sprawnego ciała.

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. To aktywność, która rozwija się wraz z doświadczeniem. Doskonała jako początek drogi do zdrowego i sprawnego ciała.

Moon Joga to wieczorna, relaksująca praktyka, która ma na celu wyciszenie umysłu, odprężenie ciała i przygotowanie do spokojnego snu. Inspiracją dla Moon Jogi jest spokojna i uspokajająca energia księżyca, co znajduje odzwierciedlenie w łagodnych, powolnych ruchach i głębokim oddechu.

Praktyka Moon Jogi koncentruje się na delikatnych asanach, które pomagają rozciągnąć i zrelaksować mięśnie, redukować napięcie oraz uspokajać system nerwowy. Moon Joga kończy się dłuższą sesją medytacji lub relaksacji, która pomaga wprowadza w stan głębokiego spokoju i wewnętrznej harmonii.

Prowadzący: Karolina Kupczyk-Mazurek

Dla kogo? Moon Joga jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie zrelaksować się po długim dniu, zredukować stres i przygotować się do regenerującego snu.

Moon Joga jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie zrelaksować się po długim dniu, zredukować stres i przygotować się do regenerującego snu.

Aerial Joga Level 1 to spokojniejsza wersja Aerial Joga.

Aerial Joga nazywana jest inaczej jogą powietrzną lub antygrawitacyjną. To połącznie klasycznej jogi z akrobatyką. Do jej praktyki wykorzystywany jest specjalny elastyczny hamak – chusta, zawieszony około 1m nad ziemią.  Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Aerial Joga doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, ponieważ chusta odciąża kręgosłup i stawy. Praktyka zakończona jest relaksacją, dzięki której pozbywamy się nagromadzonych stresów i napięć, a kołysanie w hamaku sprzyja pełnemu wyciszeniu.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

Aerial Stretch to forma ćwiczeń rozciągających, wykorzystująca hamaki zawieszone pod sufitem. Ta metoda koncentruje się na głębokim stretchingu, umożliwiając intensywne rozciąganie mięśni w bezpieczny i wspierający sposób.

Aerial Stretch to pozycje i ćwiczenia, zarówno w pełnym zawieszeniu, jak i z częściowym wsparciem hamaka, pozwalając na głębokie rozciąganie mięśni, odciążenie stawów i kręgosłupa oraz poprawę elastyczności. Hamak działa jako wsparcie, umożliwiając bardziej efektywne i komfortowe pogłębianie stretchingu oraz bezpieczne wykonywanie zaawansowanych pozycji.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które chcą pracować nad elastycznością i rozciągnięciem swojego ciała.

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które chcą pracować nad elastycznością i rozciągnięciem swojego ciała.

Aerial Dance to dynamiczna i pełna zabawy forma aktywności, która łączy taniec i akrobatykę, wykorzystując hamaki zawieszone pod sufitem. Ta praktyka umożliwia swobodne poruszanie się w powietrzu i czerpanie radości z tańca w przestrzeni.

Aerial Dance obejmuje płynne ruchy i pozycje w pełnym zawieszeniu oraz z częściowym wsparciem hamaka. Dzięki temu możesz rozwijać swoją siłę, elastyczność i koordynację, jednocześnie odciążając stawy i kręgosłup.

Dołącz do praktyki, aby doświadczyć kobiecej energii, złapać kontakt ze sobą, wzmocnić swoje ciało, zwiększyć elastyczność i doświadczyć niepowtarzalnej radości i wolności ruchu dzięki Aerial Dance.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo? Aerial Dance jest przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które potrzebują rozluźnienia i bycia w kobiecej energii.

Aerial Dance jest przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które potrzebują rozluźnienia i bycia w kobiecej energii.

Co to jest Sound Healing? To proces wspierania naszego organizmu za pomocą dźwięków i wibracji, który ma na celu przywrócenie równowagi i harmonii w ciele, umyśle i duszy poprzez stosowanie dźwięków i wibracji m.in. mis tybetańskich, kamertonów.

Relaksacyjna sesja przy dźwiękach mis tybetańskich i kamertonów to podróż pomiędzy dźwiękiem a ciszą. Podczas sesji, kiedy położysz się już wygodnie, zanurzysz się w dźwiękach, które będą Cię otaczać. Rozluźnią Twoje ciało i umysł, tworząc przestrzeń samo uzdrawiania. Terapia dźwiękiem wpływa kojąco na system nerwowy, wzmacnia układ odpornościowy, wycisza umysł, rozpuszcza lęki i blokady emocjonalne, aktywuje pamięć komórkową, wzmaga kreatywność, przyspiesza materializacją marzeń, wzmacnia intuicję.
To cudowna podróż w głąb siebie.

Sesja odbywa się w pięknej, komfortowej przestrzeni na leżąco.

Prowadząca: Agata Gurtman

Dla wszystkich.

Przeciwskazania: ciąża do 12 tygodnia, zażywanie środków psychoaktywnych, schizofrenia paranoidalna.

 

Joga Kundalini to unikalny i mistyczny styl jogi, który łączy techniki oddechowe, medytację, mantry, mudry oraz sekwencje asan (krije) w celu obudzenia i podniesienia energii Kundalini, znajdującej się u podstawy kręgosłupa. Praktyka Jogi Kundalini jogi ma na celu wywołanie głębokiej transformacji na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Zwiększa poziom energii życiowej, pozwala pozbyć się blokad i przekonań.

Dołącz do praktyki, aby doświadczyć głębokiej przemiany i zwiększyć swoją świadomość.

Prowadzący: Kasia Czajkowska

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, również tych bez doświadczenia, które chcą podnieść poziom energii życiowej i doświadczyć rozwoju duchowego.

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, również tych bez doświadczenia, które chcą podnieść poziom energii życiowej i doświadczyć rozwoju duchowego.

Hatha Joga Level 2 to ćwiczenia fizyczne o spokojnym charakterze, bazujące na precyzji ruchów i skupieniu się na prawidłowym oddechu. Hatha joga niezwykle korzystna jest dla osób, które potrzebują wyciszenia, relaksu, zredukowania poziomu stresu i niwelowania napięć w ciele. Jest bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu.

Prowadzący: Weronika Gawrys-Łowicka, Konrad Kostka

Dla kogo?  Praktyka przeznaczona jest dla osób, które mają już doświadczenie, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest przystosowane do poziomu osób doświadczonych.

Praktyka przeznaczona jest dla osób, które mają już doświadczenie, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest przystosowane do poziomu osób doświadczonych

Hatha Joga Level 1 to ćwiczenia fizyczne o spokojnym charakterze, bazujące na precyzji ruchów i skupieniu się na prawidłowym oddechu. Hatha joga niezwykle korzystna jest dla osób, które potrzebują wyciszenia, relaksu, zredukowania poziomu stresu i niwelowania napięć w ciele. Jest bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu.

Prowadzący: Weronika Gawrys-Łowicka, Asia Forreiter, Karolina Kupczyk-Mazurek

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

Joga Twarzy to praktyka bazująca na pracy własnej z automasażami twarzy. Zajęcia obejmują różne rodzaje automasaży, m.in.: kolagenowo-ukrwienny z elementami refleksoterapii, wuchu, gua sha, ćwiczenia wszystkich partii twarzy i szyi oraz automasaż limfatyczno-liftingujący. Jednym z elementów praktyki, jest nauka jak wykorzystywać nabytą wiedzę i umiejętności w codziennej pielęgnacji. Joga Twarzy® i automasażu metodą Yogattractive® ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi, tak aby tworzyły one antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry.

Efektem pracy jest napięcie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczami oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni. Joga Twarzy ma funkcję relaksacyjną, upiększającą oraz prozdrowotną.

Prowadzący: Agata Gurtman.

Dla osób na każdym poziomie zaawansowania, odpowiednia także dla początkujących.

Aerial Joga nazywana jest inaczej jogą powietrzną lub antygrawitacyjną. To połącznie klasycznej jogi z akrobatyką. Do jej praktyki wykorzystywany jest specjalny elastyczny hamak – chusta, zawieszony około 1m nad ziemią.  Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Aerial Joga doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, ponieważ chusta odciąża kręgosłup i stawy. Praktyka zakończona jest relaksacją, dzięki której pozbywamy się nagromadzonych stresów i napięć, a kołysanie w hamaku sprzyja pełnemu wyciszeniu.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli czujesz, że chcesz zacząć od spokojniejszej wersji wybierz Level 1.

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli czujesz, że chcesz zacząć od spokojniejszej wersji wybierz Level 1.

Vinyasa Joga bazuje na praktyce Hatha Jogi, często nazywana jogą dynamiczną, to styl jogi, który łączy płynne przejścia między asanami z rytmem oddechu. Każdy ruch jest zsynchronizowany z wdechem lub wydechem, co tworzy harmonijny przepływ energii i intensywną medytację w ruchu.

Praktyka Vinyasa Jogi wzmacnia ciało, zwiększa elastyczność i poprawia równowagę, jednocześnie pozwalając na głębokie zanurzenie się w chwili obecnej. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja z wiolonczelą na żywo, która redukuje stres, obniża napięcie i wprowadza nas w błogi nastrój.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

 

Praktyka Jogi dla Seniorów jest dostosowana do potrzeb osób starszych. Dba o kręgosłup, elastyczność mięśni i stawów. Tempo praktyki jest dostosowane do potrzeb grupy. Zajęcia zbudowane są w oparciu o klasyczną Hatha Jogę, która jest systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan w połączeniu z technikami oddechowymi i relaksacyjnymi. Jest on bezpieczny i odpowiedni dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu. Podczas praktyki stosowane są również elementy jogi śmiechu.

Prowadzący: Ania Wojtal

Dla kogo? Praktyka idealna dla osób w które czują się seniorami, które chcą praktykować w swojej grupie wiekowej. Dla osób po kontuzjach, po leczeniu chorób przewlekłych, oraz tych borykających się z bólami kręgosłupa.

Praktyka idealna dla osób w które czują się seniorami, które chcą praktykować w swojej grupie wiekowej. Dla osób po kontuzjach, po leczeniu chorób przewlekłych, oraz tych borykających się z bólami kręgosłupa.

 

Hatha Joga to ćwiczenia fizyczne o spokojnym charakterze, bazujące na precyzji ruchów i skupieniu się na prawidłowym oddechu. Hatha Joga niezwykle korzystna jest dla osób, które potrzebują wyciszenia, relaksu, zredukowania poziomu stresu i niwelowania napięć w ciele. Jest bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu.

Prowadzący: Konrad Kostka

Dla kogo?  Praktyka przeznaczona jest dla osób, na każdym poziomie zaawansowania- dla początkujący i tych bardziej zaawansowanych. Praktyka prowadzona jest w taki sposób, aby zaprezentować warianty możliwe do wykonania dla każdego.

Praktyka przeznaczona jest dla osób, na każdym poziomie zaawansowania- dla początkujący i tych bardziej zaawansowanych. Praktyka prowadzona jest w taki sposób, aby zaprezentować warianty możliwe do wykonania dla każdego.

NAZWA

OPIS

Praktyka Yin Jogi kładzie nacisk na głębokie tkanki łączne takie jak powięź, więzadła i stawy.

Jest spokojna i medytacyjna.

Daje przestrzeń do zwrócenia się do wewnątrz. Pozycje utrzymywane są nieco dłużej niż w innych tradycyjnych rodzajach jogi.  Yin joga pomaga rozciągać i wydłużać rzadko używane tkanki, jednocześnie ucząc, jak oddychać i szukać komfortu w zatrzymaniu. Pozwala pozostawać dłużej ze swoimi myślami. Uznawana jest za jogę terapeutyczną, pozwala pozbyć się blokad na poziomie ciała oraz umysłu.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Dla osób początkujących jak i tych z doświadczeniem, które chcą zadbać również o psychiczne aspekty dobrostanu. Praktyka prowadzona w spokojnym tempie.

DLA KOGO

Dla osób początkujących jak i tych z doświadczeniem, które chcą zadbać również o psychiczne aspekty dobrostanu. Praktyka prowadzona w spokojnym tempie.

NAZWA

OPIS

Vinyasa Joga bazuje na praktyce Hatha Jogi, często nazywana jogą dynamiczną, to styl jogi, który łączy płynne przejścia między asanami z rytmem oddechu. Każdy ruch jest zsynchronizowany z wdechem lub wydechem, co tworzy harmonijny przepływ energii i intensywną medytację w ruchu.

Praktyka Vinyasa Jogi wzmacnia ciało, zwiększa elastyczność i poprawia równowagę, jednocześnie pozwalając na głębokie zanurzenie się w chwili obecnej.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz, Konrad Kostka

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

NAZWA

OPIS

Vinyasa Joga bazuje na praktyce Hatha Jogi, często nazywana jogą dynamiczną, to styl jogi, który łączy płynne przejścia między asanami z rytmem oddechu. Każdy ruch jest zsynchronizowany z wdechem lub wydechem, co tworzy harmonijny przepływ energii i intensywną medytację w ruchu.

Praktyka Vinyasa Jogi wzmacnia ciało, zwiększa elastyczność i poprawia równowagę, jednocześnie pozwalając na głębokie zanurzenie się w chwili obecnej. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja z wiolonczelą na żywo, która redukuje stres, obniża napięcie i wprowadza nas w błogi nastrój.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

 

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

 

NAZWA

OPIS

Sunday Joga to relaksująca i regenerująca sesja jogi, idealna na niedzielne popołudnie. Ta praktyka prowadzona tak, aby pomóc Ci zresetować ciało i umysł, przygotowując się na nadchodzący tydzień.

Praktyka Sunday Jogi łączy łagodne asany, powolne przepływy i techniki oddechowe, które pomagają w redukcji stresu i napięcia, jednocześnie wspierając elastyczność i ogólne samopoczucie. Sesje obejmują elementy medytacji i głębokiego relaksu, pozwalając na pełne zanurzenie się w chwili obecnej i odnalezienie wewnętrznego spokoju.

Prowadzący: Karolina Mazurek

Dla kogo? Sunday Joga jest idealna dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w relaksujący i regenerujący sposób, przygotowując się na nadchodzący tydzień.

DLA KOGO

Sunday Joga jest idealna dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w relaksujący i regenerujący sposób, przygotowując się na nadchodzący tydzień.

NAZWA

OPIS

Slow Flow Joga to łagodna praktyka jogi, która łączy płynne ruchy z głębokim oddechem. Praktyka ta koncentruje się na spokojnym i kontrolowanym przechodzeniu między asanami, pozwalając na pełne zanurzenie się w każdej pozycji oraz głębsze połączenie z własnym ciałem i umysłem.

Praktyka Slow Flow Jogi kładzie duży nacisk na dokładność ruchów i uważność, co pomaga w budowaniu siły, elastyczności i równowagi w łagodny sposób. Dzięki wolniejszemu tempu, uczestnicy mają czas na dostosowywanie każdej pozycji do swoich indywidualnych potrzeb, co czyni tę formę jogi idealną dla wszystkich poziomów zaawansowania. Sesje Slow Flow Jogi często kończą się relaksującą medytacją, która pomaga w pełnym wyciszeniu umysłu i zrelaksowaniu ciała.

Prowadzący: Asia Forreiter

Dla kogo? Slow Flow Joga jest idealna dla każdego, kto pragnie praktykować jogę w spokojnym tempie, z większym naciskiem na uważność, precyzję i głębokie połączenie z własnym ciałem.

DLA KOGO

Slow Flow Joga jest idealna dla każdego, kto pragnie praktykować jogę w spokojnym tempie, z większym naciskiem na uważność, precyzję i głębokie połączenie z własnym ciałem.

NAZWA

OPIS

Rocket Joga to dynamiczny i energetyzujący styl jogi, który bazuje na Ashtanga Jodze. Rocket Joga została zaprojektowana tak, aby była dostępna dla wszystkich praktykujących, niezależnie od poziomu zaawansowania, oferując modyfikacje i warianty pozycji, które umożliwiają każdemu wykonanie sekwencji.

Praktyka Rocket Jogi koncentruje się na płynnych przejściach między asanami, synchronizowanych z oddechem, co pozwala na rozwijanie siły, elastyczności i wytrzymałości. Charakterystyczne dla Rocket Jogi są dynamiczne sekwencje, które zawierają zaawansowane pozycje, takie jak stania na rękach, balanse na rękach i intensywne skłony, jednak zawsze z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Rocket Joga jest przeznaczona dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktykujących, którzy chcą podnieść swoją praktykę jogi na wyższy poziom.

DLA KOGO

Rocket Joga jest przeznaczona dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktykujących, którzy chcą podnieść swoją praktykę jogi na wyższy poziom.

NAZWA

OPIS

Pilates Basic to wersja Pilatesu dla początkujących  – systemu ćwiczeń, który koncentruje się na wzmacnianiu mięśni głębokich, poprawie postawy oraz zwiększeniu elastyczności i koordynacji ciała.

Praktyka obejmuje precyzyjne i kontrolowane ruchy, które angażują głównie mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

Dołącz do zajęć Pilates, aby poprawić swoją siłę, stabilność i ogólną sprawność fizyczną, a także cieszyć się lepszym samopoczuciem i spokojnym umysłem.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo?  Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

NAZWA

OPIS

Pilates to system ćwiczeń, który koncentruje się na wzmacnianiu mięśni głębokich, poprawie postawy oraz zwiększeniu elastyczności i koordynacji ciała.

Praktyka obejmuje precyzyjne i kontrolowane ruchy, które angażują głównie mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

Dołącz do zajęć Pilates, aby poprawić swoją siłę, stabilność i ogólną sprawność fizyczną, a także cieszyć się lepszym samopoczuciem i spokojnym umysłem.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. To aktywność, która rozwija się wraz z doświadczeniem. Doskonała jako początek drogi do zdrowego i sprawnego ciała.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. To aktywność, która rozwija się wraz z doświadczeniem. Doskonała jako początek drogi do zdrowego i sprawnego ciała.

NAZWA

OPIS

Moon Joga to wieczorna, relaksująca praktyka, która ma na celu wyciszenie umysłu, odprężenie ciała i przygotowanie do spokojnego snu. Inspiracją dla Moon Jogi jest spokojna i uspokajająca energia księżyca, co znajduje odzwierciedlenie w łagodnych, powolnych ruchach i głębokim oddechu.

Praktyka Moon Jogi koncentruje się na delikatnych asanach, które pomagają rozciągnąć i zrelaksować mięśnie, redukować napięcie oraz uspokajać system nerwowy. Moon Joga kończy się dłuższą sesją medytacji lub relaksacji, która pomaga wprowadza w stan głębokiego spokoju i wewnętrznej harmonii.

Prowadzący: Karolina Kupczyk-Mazurek

Dla kogo? Moon Joga jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie zrelaksować się po długim dniu, zredukować stres i przygotować się do regenerującego snu.

DLA KOGO

Moon Joga jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie zrelaksować się po długim dniu, zredukować stres i przygotować się do regenerującego snu.

NAZWA

OPIS

Aerial Joga Level 1 to spokojniejsza wersja Aerial Joga.

Aerial Joga nazywana jest inaczej jogą powietrzną lub antygrawitacyjną. To połącznie klasycznej jogi z akrobatyką. Do jej praktyki wykorzystywany jest specjalny elastyczny hamak – chusta, zawieszony około 1m nad ziemią.  Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Aerial Joga doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, ponieważ chusta odciąża kręgosłup i stawy. Praktyka zakończona jest relaksacją, dzięki której pozbywamy się nagromadzonych stresów i napięć, a kołysanie w hamaku sprzyja pełnemu wyciszeniu.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

NAZWA

OPIS

Aerial Stretch to forma ćwiczeń rozciągających, wykorzystująca hamaki zawieszone pod sufitem. Ta metoda koncentruje się na głębokim stretchingu, umożliwiając intensywne rozciąganie mięśni w bezpieczny i wspierający sposób.

Aerial Stretch to pozycje i ćwiczenia, zarówno w pełnym zawieszeniu, jak i z częściowym wsparciem hamaka, pozwalając na głębokie rozciąganie mięśni, odciążenie stawów i kręgosłupa oraz poprawę elastyczności. Hamak działa jako wsparcie, umożliwiając bardziej efektywne i komfortowe pogłębianie stretchingu oraz bezpieczne wykonywanie zaawansowanych pozycji.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które chcą pracować nad elastycznością i rozciągnięciem swojego ciała.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które chcą pracować nad elastycznością i rozciągnięciem swojego ciała.

NAZWA

OPIS

Aerial Dance to dynamiczna i pełna zabawy forma aktywności, która łączy taniec i akrobatykę, wykorzystując hamaki zawieszone pod sufitem. Ta praktyka umożliwia swobodne poruszanie się w powietrzu i czerpanie radości z tańca w przestrzeni.

Aerial Dance obejmuje płynne ruchy i pozycje w pełnym zawieszeniu oraz z częściowym wsparciem hamaka. Dzięki temu możesz rozwijać swoją siłę, elastyczność i koordynację, jednocześnie odciążając stawy i kręgosłup.

Dołącz do praktyki, aby doświadczyć kobiecej energii, złapać kontakt ze sobą, wzmocnić swoje ciało, zwiększyć elastyczność i doświadczyć niepowtarzalnej radości i wolności ruchu dzięki Aerial Dance.

Prowadzący: Ola Krzyczmonik

Dla kogo? Aerial Dance jest przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które potrzebują rozluźnienia i bycia w kobiecej energii.

DLA KOGO

Aerial Dance jest przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które potrzebują rozluźnienia i bycia w kobiecej energii.

NAZWA

OPIS

Co to jest Sound Healing? To proces wspierania naszego organizmu za pomocą dźwięków i wibracji, który ma na celu przywrócenie równowagi i harmonii w ciele, umyśle i duszy poprzez stosowanie dźwięków i wibracji m.in. mis tybetańskich, kamertonów.

Relaksacyjna sesja przy dźwiękach mis tybetańskich i kamertonów to podróż pomiędzy dźwiękiem a ciszą. Podczas sesji, kiedy położysz się już wygodnie, zanurzysz się w dźwiękach, które będą Cię otaczać. Rozluźnią Twoje ciało i umysł, tworząc przestrzeń samo uzdrawiania. Terapia dźwiękiem wpływa kojąco na system nerwowy, wzmacnia układ odpornościowy, wycisza umysł, rozpuszcza lęki i blokady emocjonalne, aktywuje pamięć komórkową, wzmaga kreatywność, przyspiesza materializacją marzeń, wzmacnia intuicję.
To cudowna podróż w głąb siebie.

Sesja odbywa się w pięknej, komfortowej przestrzeni na leżąco.

Prowadząca: Agata Gurtman

DLA KOGO

Dla wszystkich.

Przeciwskazania: ciąża do 12 tygodnia, zażywanie środków psychoaktywnych, schizofrenia paranoidalna.

 

NAZWA

OPIS

Joga Kundalini to unikalny i mistyczny styl jogi, który łączy techniki oddechowe, medytację, mantry, mudry oraz sekwencje asan (krije) w celu obudzenia i podniesienia energii Kundalini, znajdującej się u podstawy kręgosłupa. Praktyka Jogi Kundalini jogi ma na celu wywołanie głębokiej transformacji na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Zwiększa poziom energii życiowej, pozwala pozbyć się blokad i przekonań.

Dołącz do praktyki, aby doświadczyć głębokiej przemiany i zwiększyć swoją świadomość.

Prowadzący: Kasia Czajkowska

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, również tych bez doświadczenia, które chcą podnieść poziom energii życiowej i doświadczyć rozwoju duchowego.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, również tych bez doświadczenia, które chcą podnieść poziom energii życiowej i doświadczyć rozwoju duchowego.

NAZWA

OPIS

Hatha Joga Level 2 to ćwiczenia fizyczne o spokojnym charakterze, bazujące na precyzji ruchów i skupieniu się na prawidłowym oddechu. Hatha joga niezwykle korzystna jest dla osób, które potrzebują wyciszenia, relaksu, zredukowania poziomu stresu i niwelowania napięć w ciele. Jest bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu.

Prowadzący: Weronika Gawrys-Łowicka, Konrad Kostka

Dla kogo?  Praktyka przeznaczona jest dla osób, które mają już doświadczenie, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest przystosowane do poziomu osób doświadczonych.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób, które mają już doświadczenie, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest przystosowane do poziomu osób doświadczonych

NAZWA

OPIS

Hatha Joga Level 1 to ćwiczenia fizyczne o spokojnym charakterze, bazujące na precyzji ruchów i skupieniu się na prawidłowym oddechu. Hatha joga niezwykle korzystna jest dla osób, które potrzebują wyciszenia, relaksu, zredukowania poziomu stresu i niwelowania napięć w ciele. Jest bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu.

Prowadzący: Weronika Gawrys-Łowicka, Asia Forreiter, Karolina Kupczyk-Mazurek

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób bez doświadczenia lub tych powracających po długiej przerwie. Tempo jest przystosowane do poziomu osób początkujących.

NAZWA

OPIS

Joga Twarzy to praktyka bazująca na pracy własnej z automasażami twarzy. Zajęcia obejmują różne rodzaje automasaży, m.in.: kolagenowo-ukrwienny z elementami refleksoterapii, wuchu, gua sha, ćwiczenia wszystkich partii twarzy i szyi oraz automasaż limfatyczno-liftingujący. Jednym z elementów praktyki, jest nauka jak wykorzystywać nabytą wiedzę i umiejętności w codziennej pielęgnacji. Joga Twarzy® i automasażu metodą Yogattractive® ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi, tak aby tworzyły one antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry.

Efektem pracy jest napięcie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczami oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni. Joga Twarzy ma funkcję relaksacyjną, upiększającą oraz prozdrowotną.

Prowadzący: Agata Gurtman.

DLA KOGO

Dla osób na każdym poziomie zaawansowania, odpowiednia także dla początkujących.

NAZWA

OPIS

Aerial Joga nazywana jest inaczej jogą powietrzną lub antygrawitacyjną. To połącznie klasycznej jogi z akrobatyką. Do jej praktyki wykorzystywany jest specjalny elastyczny hamak – chusta, zawieszony około 1m nad ziemią.  Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Aerial Joga doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, ponieważ chusta odciąża kręgosłup i stawy. Praktyka zakończona jest relaksacją, dzięki której pozbywamy się nagromadzonych stresów i napięć, a kołysanie w hamaku sprzyja pełnemu wyciszeniu.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli czujesz, że chcesz zacząć od spokojniejszej wersji wybierz Level 1.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli czujesz, że chcesz zacząć od spokojniejszej wersji wybierz Level 1.

NAZWA

OPIS

Vinyasa Joga bazuje na praktyce Hatha Jogi, często nazywana jogą dynamiczną, to styl jogi, który łączy płynne przejścia między asanami z rytmem oddechu. Każdy ruch jest zsynchronizowany z wdechem lub wydechem, co tworzy harmonijny przepływ energii i intensywną medytację w ruchu.

Praktyka Vinyasa Jogi wzmacnia ciało, zwiększa elastyczność i poprawia równowagę, jednocześnie pozwalając na głębokie zanurzenie się w chwili obecnej. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja z wiolonczelą na żywo, która redukuje stres, obniża napięcie i wprowadza nas w błogi nastrój.

Prowadzący: Zosia Kulisiewicz

Dla kogo? Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób, znają podstawowe asany i technikę ich wykonywania. Tempo praktyki jest płynne i bardziej dynamiczne niż podczas klasycznej Hatha Jogi.

 

NAZWA

OPIS

Praktyka Jogi dla Seniorów jest dostosowana do potrzeb osób starszych. Dba o kręgosłup, elastyczność mięśni i stawów. Tempo praktyki jest dostosowane do potrzeb grupy. Zajęcia zbudowane są w oparciu o klasyczną Hatha Jogę, która jest systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniu asan w połączeniu z technikami oddechowymi i relaksacyjnymi. Jest on bezpieczny i odpowiedni dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu. Podczas praktyki stosowane są również elementy jogi śmiechu.

Prowadzący: Ania Wojtal

Dla kogo? Praktyka idealna dla osób w które czują się seniorami, które chcą praktykować w swojej grupie wiekowej. Dla osób po kontuzjach, po leczeniu chorób przewlekłych, oraz tych borykających się z bólami kręgosłupa.

DLA KOGO

Praktyka idealna dla osób w które czują się seniorami, które chcą praktykować w swojej grupie wiekowej. Dla osób po kontuzjach, po leczeniu chorób przewlekłych, oraz tych borykających się z bólami kręgosłupa.

 

NAZWA

OPIS

Hatha Joga to ćwiczenia fizyczne o spokojnym charakterze, bazujące na precyzji ruchów i skupieniu się na prawidłowym oddechu. Hatha Joga niezwykle korzystna jest dla osób, które potrzebują wyciszenia, relaksu, zredukowania poziomu stresu i niwelowania napięć w ciele. Jest bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Każde zajęcia rozpoczynają się koncentracją umysłu, skupieniem i przygotowaniem do pracy z ciałem. Część właściwa praktyki to wzmacnianie ciała, kształtowanie gibkości i mobilności oraz nauka synchronizacji ruchu z oddechem. Zwieńczeniem praktyki jest relaksacja i wyciszenie umysłu.

Prowadzący: Konrad Kostka

Dla kogo?  Praktyka przeznaczona jest dla osób, na każdym poziomie zaawansowania- dla początkujący i tych bardziej zaawansowanych. Praktyka prowadzona jest w taki sposób, aby zaprezentować warianty możliwe do wykonania dla każdego.

DLA KOGO

Praktyka przeznaczona jest dla osób, na każdym poziomie zaawansowania- dla początkujący i tych bardziej zaawansowanych. Praktyka prowadzona jest w taki sposób, aby zaprezentować warianty możliwe do wykonania dla każdego.

Zajęcia Sati Studio Kids

NAZWA OPIS DLA KOGO

Aerial Joga Kids dla dzieci w wieku 7-12 lat. Aerial Joga nazywana jest inaczej jogą powietrzną lub antygrawitacyjną. To połącznie klasycznej jogi z akrobatyką. Do jej praktyki wykorzystywany jest specjalny elastyczny hamak – chusta, zawieszony około 1m nad ziemią.  Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Aerial Joga doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, ponieważ chusta odciąża kręgosłup i stawy. Praktyka zakończona jest relaksacją, dzięki której pozbywamy się nagromadzonych stresów i napięć, a kołysanie w hamaku sprzyja pełnemu wyciszeniu.

Prowadzący: Zofia Kulisiewicz

NAZWA

OPIS

Aerial Joga Kids dla dzieci w wieku 7-12 lat. Aerial Joga nazywana jest inaczej jogą powietrzną lub antygrawitacyjną. To połącznie klasycznej jogi z akrobatyką. Do jej praktyki wykorzystywany jest specjalny elastyczny hamak – chusta, zawieszony około 1m nad ziemią.  Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są one łatwiejsze do wykonania. Aerial Joga doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, ponieważ chusta odciąża kręgosłup i stawy. Praktyka zakończona jest relaksacją, dzięki której pozbywamy się nagromadzonych stresów i napięć, a kołysanie w hamaku sprzyja pełnemu wyciszeniu.

Prowadzący: Zofia Kulisiewicz

DLA KOGO

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Sati Studio
Al. NMP 49, 2 piętro lok.209
Bezpłatny parking dla klientów - wjazd od ul.Szymanowskiego
42-217 Częstochowa