Dźwiękoterapia

Zapraszamy Cię do świata dźwięków i terapeutycznych wibracji

Terapia Kamertonami

TERAPIA KAMERTONAMI – Metoda ta regeneruje i koi układ nerwowy, balansuje pracę mózgu, oczyszcza i reguluje czakry (centra energetyczne), udrażnia meridiany (kanały energetyczne), odbudowuje kości i organy wewnętrzne, prowadzi do stanu homeostazy, czyli pełnego zdrowia.
Moc kamertonów polega na tym, że emanujący z nich dźwięk dociera wprost do rozstrojonego organu i przywraca w nim równowagę. Wibracja dźwięku działa na poziomie komórkowym, dlatego właśnie kamertony są tak skuteczne.
Kamertony są dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb/dolegliwości.

Każda sesja rozpoczyna się od Terapii oczyszczająco – regulującej, która prowadzi do wypośrodkowania, zharmonizowania energii w całym organizmie. Struktury harmoniczne przywracają właściwą energię w tkankach oraz narządach wewnętrznych, działając na ciało fizyczne i psychikę. Technika ta polega na oczyszczaniu i regulowaniu centrów energetycznych (czakr). Każdemu centrum przypisane są konkretne narządy i układy w ciele. Przywracając więc do równowagi centra energetyczne, równowagę odzyskują też narządy i układy.
Następnie z kilkunastu dostępnych wykonywana jest terapia indywidualnie dopasowana do Ciebie.

TECHNIKA MERIDIANOWA – to technika, którą możemy działać na około 250 różnych schorzeń używając punktów tradycyjnej akupunktury jednak działanie ich jest znacznie szybsze niż praca igieł czy rąk ludzkich, bowiem tutaj płynie silna fala dźwiękowa w natychmiastowy sposób przerywająca blokady w organizmie. Dzięki kamertonom pojawia się głęboki odpoczynek i spokój, odpręża się całe ciało, znikają napięcia mięśni, ból, poprawia się kondycja psychiki.

Efekt po 5 sesjach zbliżony do 10 sesji akupunktury.

Terapie wykonuje AGATA GURTMAN Certyfikowany Muzykoterapeuta Komórkowy.

Koszt:
TERAPIA KAMERTONAMI:
1 sesja 60-75 min. – 180 zł
Pakiet 5 sesji – 800 zł (1 sesja w pakiecie 160 zł)

TECHNIKA MERIDIANOWA:
1 Sesja 120 min. – 200 zł
Pakiet 5 sesji – 900 zł

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, skontaktuj się ze mną
agatagurtman@satistudio.pl
693 891 786

O metodzie:
Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa
jest dobrze opracowaną, skuteczną metodą przywracania zdrowia w przypadku nawet najcięższych chorób. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonych w USA i Francji. Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym.
Brak harmonii (dostrojenia) oznacza chorobę.
Opracowując techniki pracy z dźwiękiem, dr Barbara Romanowska odniosła się do wyników przestudiowanych badań, uzyskując dzięki stworzonej przez siebie metodzie poprawę stanu zdrowia u osób chętnych do tej formy terapii aż w 88% (ta wartość procentowa nie dotyczy przypadków nowotworowych). Doszła do wniosku, że wykazane w badaniach jedynie pozytywne działanie dźwięku na komórki, czyni metodę nieinwazyjną, przynoszącą dobry wynik dla wszystkich komórek ciała, dlatego można ją stosować bez żadnego ryzyka dla zdrowia, a poprawa samopoczucia następuje nieomal natychmiast po użyciu właściwej techniki.
Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa daje możliwość uwolnienia się od około 250 różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzny i dobry nastrój.

Kamertony terapeutyczne
powstały w oparciu o kamertony muzyczne. Różnią się od nich wielkością, ergonomią oraz częstotliwościami / dźwiękami jakie emitują. Poza tym nadal są to instrumenty muzyczne, służące do strojenia… tyle, że ludzkiego organizmu. W Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej stosujemy kilkadziesiąt różnych kamertonów specjalnie zaprojektowanych i nastrojonych do spełniania określonych zadań terapeutycznych.

MASAŻ DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH

Obecność dźwięku w naszym życiu kształtuje nasze emocje oraz przede wszystkim – zdrowie. Instrumenty takie jak misy dźwiękowe, zwane także tybetańskimi, ze względu na swoją budowę oraz strukturę mają silne właściwości wibroakustyczne, dzięki czemu intensywnie stymulują organizm, co za tym idzie korzyści płynące z takiej terapii są praktycznie nieograniczone. Dźwięki bowiem wywierają bezpośredni wpływ na nasze mięśnie, kości, układ nerwowy, trawienny, oddechowy, krążeniowy, a także ingerują w procesy umysłowe.
Ideą takiej terapii pozostaje pojmowanie zdrowia jako harmonijnej wibracji wszystkich narządów w organizmie. W przypadku gdy jakaś część ciała staje się nieharmonijna (pojawia się choroba) celem terapii wibroakustycznej pozostaje nastrojenie wszystkich narządów do ich prawidłowych, naturalnych, początkowych drgań.

Misy dźwiękowe wykonane są z unikalnego stopu metali, co pozwala na uzyskanie wyjątkowego brzmienia. Obecnie najlepsze misy powstają ze stopu siedmiu pierwiastków symbolizujących energię Układu Słonecznego:
* złota – Słońce
* srebra – Księżyc
* rtęci – Merkury
* miedzi – Wenus
* żelaza – Mars
* Cyny – Jowisz
* ołowiu – Saturn

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Sati Studio
Al. NMP 49, 2 piętro lok.209
Bezpłatny parking dla klientów - wjazd od ul.Szymanowskiego
42-217 Częstochowa