Medytacja na pełnie księżyca połączona z Ceremonią Kakao

Cena: 50pln

Termin : 14.01.2022 20.00 – 22.00

Miejsce: Sati Studio ul. Spadek 9 (wejście od ulicy Koziej), 42-202 Częstochowa

Chcesz zarezerwować miejsce?
Złóż rezerwację

Opis wydarzenia

Księżyc ma na nas niesamowity wpływ. Jego fazy działają, dając wsparcie, jeżeli tylko je rozumiemy i potrafimy dobrze wykorzystać. Pełnia księżyca większości ludzi kojarzy się z trudnościami z zaśnięciem, pozwala nam jednak popracować na głębszym poziomie.
To czas odpuszczenia tego czego już nie chcemy w naszym życiu, pozostawienia trawiących nas myśli i przekonań. To okazja do akceptacji obecnego stanu rzeczy, zakończenia wewnętrznych sporów i pójścia do przodu.

Zapraszamy Was na spotkanie w pełni księżyca. Omówimy to, jak działa na nas moc księżyca, będzie czas na autorefleksję i medytację.

Wspólnie przystąpimy do cudownej Ceremonii Kakao.

Kakao uważane jest za świętą medycynę – roślinną nauczycielkę. Było spożywane było w kontekście ceremonialnym już tysiące lat temu w Ameryce Środkowej, a przez rdzenną ludność uważane jest za „nauczyciela z lasu deszczowego”. Ceremonia kakao niesie ze sobą bardzo silny potencjał transformacji i wewnętrznego wglądu. Podczas ceremonii masz większą kontrolę nad swoim doświadczeniem i możesz zejść w głąb siebie tak głęboko, jak sam sobie tego życzysz. Ceremonia to często spust do zmiany, nowych pomysłów i inspiracji <3

Serdecznie zapraszamy Cię na to niezwykłe spotkanie
Kasia Czajkowska i Żaneta Szecówka-Szczepanek

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Sati Studio
ul. Spadek 9 (wejście od ulicy Koziej)
42-202 Częstochowa