Sesja Jogi Kundalini z Kasią Bartoszczyk

Termin : 23.07.2021 20.00-21.30

Miejsce: Sati Studio body&mind ul. Spadek 9 (wejście od ulicy Koziej), 42-202 Częstochowa

Chcesz zarezerwować miejsce?
Złóż rezerwację

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na sesję Jogi Kundalini z Kasią Bartoszczyk.

Joga Kundalini o forma jogi, która obejmuje śpiewanie mantr, ćwiczenia oddechowe oraz praktykę powtarzających się asan. Celem jest aktywacja energii Kundalini, czyli shakti. To energia duchowa, która znajduje się u podstawy kręgosłupa. Ponieważ joga Kundalini budzi tę energię, ma ona wzmocnić Twoją świadomość i tym samym pomóc Ci wyjść poza Twoje ego.

W porównaniu z innymi formami jogi Kundalini jest praktyką bardziej duchową. Wciąż obejmuje zajęcia fizyczne, ale nie są one jej głównym celem. Podczas gdy inne rodzaje jogi płyną wraz z oddechem, joga Kundalini łączy śpiewanie, ruch i oddychanie według określonych wzorców.


Kasia Bartoszczyk od kilkunastu lat z pasją uczy Jogi Kudalini, Shakti Dance (taneczna joga korzystająca z tradycji Jogi Kundalini) oraz Jogi Tańca. Jest założycielką Kuźni Świadomości, przestrzeni na YouTube, Facebooku i Instagramie, w której stwarza warunki i daje wsparcie w rozwoju świadomości. Dzieli się tam pradawnymi i współczesnymi  technikami przywracania zdrowia, szczęścia i poczucia spełnienia.

Dla klientów Sati Studio wejście w ramach karnetu, dla osób, które nie posiadają karnetu koszt to 40zł.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie
Do zobaczenia w Sati Studio 🙂

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Sati Studio
ul. Spadek 9 (wejście od ulicy Koziej)
42-202 Częstochowa